Depolama

Eşya Depolamaya Dair
Eşya depolama nedir? Önce yapılan işlemden bahsetmek ve neden ihtiyaç duyulduğunu anlatmak gerekiyor. Hayatta değişen planlar eşyaları da beraberinden sürüklüyor. Fakat artık eşyaların yükünü omzunuzda hissetmek zorunda değilsiniz. Uzun bir tatile çıkacaksanız ya da geçici olarak bulunduğunuz şehirden hatta ülkeden ayrılacaksanız eşyalar için uzun bir dönem ev kirası vermeye devam etmenize gerek yok. Artık eşya depoları sayesinde çok daha ucuz bir maliyetle eşyalarınız size yük olmaktan çıkıyor.
Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan eşya depolama yöntemi ile planlarınızı çok daha rahat yapabilir ve işten daha ekonomik bir karla çıkabilirsiniz. Genelde nakliyat firmalarının yapmış olduğu depolama işi artık tamamen kendi başına bir sektör olarsak da karşımıza çıkıyor. Her zaman tek kategorili sektörler daha kaliteli hizmetler sunuyor. Biz de depolama üzerinde yoğunlaşan bir şirket olarak bu konudaki özenimize ve kalitemize oldukça dikkat ediyoruz. Şimdiye kadar hiçbir müşteriden herhangi bir şikâyet almadık ve aksine oldukça memnun kalmalarının yanında nerdeyse tüm müşteriler bizlere başka müşteriler kazandırdılar.
Eşyaların depolanması işleminde de belli noktalar bulunuyor. Eşya depolama hakkında bilmediğiniz diğer ayrıntılara geçelim. Öncelikle zamandan bahsedelim. Eşya depolama işinden faydalanmanız için illa uzun süreli bir zaman dilimi gerekmiyor. Günlük, haftalık, aylık, yıllık ya da dönemlik olarak eşya depolama işlemleri yapıyoruz. Tabi ki her biri zamanına göre ücretlendiriliyor. Fakat yine de eşyalar için ev kirası vermekten çok daha ucuz bir rakam ödeyeceğinize kesinlikle emin olabilirsiniz. Ödenecek olan para zaman arttıkça aynı artışla ilerlemiyor. Bu yüzden uzun dönemli depolama işlemlerinde de oldukça uygun bir fiyat ödeyeceksiniz.
Zamanın yanında bu işin nasıl yapıldığından da bahsetmek gerekir. Diyelim ki evinizin eşyaları için bir depo arıyorsunuz, zamanı önemli değil. Bizler gelip öncelikle eşyaları koruma altına alıyoruz. Böylece taşıma esnasında ve sonrasında herhangi bir zarar görmelerini engelliyoruz. Ardından taşıma işlemine başlayarak eşyaları en düzgün ve kolay çıkartılabilecek şekilde depoya yerleştiriyoruz. Sizler eşyaları tekrar teslim alana kadar o deponun kapısı tekrar açılmıyor ve eşyalarınız da tamamen güven içerisinde sizleri bekliyor. Ardından siz eşyaları geri almak için geldiğinizde eşyalar tekrar taşınıyor ve koruma aparatları çıkartıldıktan sonra alınmadan önceki haliyle sizle teslim ediliyor. Böylece hem siz hem de biz bu işten karlı çıkmış oluyoruz.
Eşyaların güvenliğinden biraz daha bahsedelim öyleyse. Bizim müşterilere önerilerimizden biri özellikle mobilya ve beyaz eşyalarda eşyaların fotoğraflarını çekmelerin tavsiye etmek oluyor. Hizmetimizden emin olmamızdan kaynaklı bir tavsiye olduğunu da belirtmek gerek. Böylece eşyalar geri geldiğinde müşteriyle beraber karşılaştırmasını yapıp eşyalarda bulunan herhangi bir zararı da karşılıksız ve reddetmeksizin kabul ediyoruz. Depoya giren her eşya tarafımızdan kayıt altına alınıyor. Fakat sizler de isterseniz eşyaların sayılarını ve ayrıntılı bilgilerini kayıt altına alıp döndüğünüzde aynı şekilde göreceğinize emin olabilirsiniz.
Her işte olduğu gibi bu işte de öncelikli olan müşteri memnuniyeti oluyor. Çünkü müşteri olmazsa bizim de bu işi yapmamızın anlamı kalmayacağını farkındayız. Sizler memnun olduktan sonra bizler de üstümüze düşeni en iyi şekilde yapmaya ve sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu yapıda bir şirket olduğumuz için işin her bölümünde çalışan çalışanlarımızı da işe alırken güler yüzlü ve saygılı kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Şirketin her bölümünde bulunan kişiler dahil olmak üzere iletişimde hiçbir sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilir hatta bizlerle iletişime geçip bu duruma kendiniz şahit olabilirsiniz.

Yetkili Arkadaşımıza Ulaşarak Bilgi Alabilirsiniz

+9 0216 427 25 31
+9 0532 594 35 36

info@esyadepolama.info.tr

  • Talebiniz
  • Aciliyetiniz
  • Lütfen Durumunuzu Belirtiniz

ÇALIŞTIĞIMIZ SİGORTA FİRMALARI