Şişli Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti firmamız tarafından verilen müşterilerimizin saklamak veya muhafaza etmek istediği ürünleri firmamız tarafından ayrılan depolama alanlarında bekletme hizmetidir. Bu hizmet firmamız tarafından verilmekte olup Şişli eşya depolama hizmeti sizlere sektörde en iyi personeli yüksek müşteri memnuniyeti ile beraber sunulmaktadır.

Şişli eşya depolama hizmetimiz öncelikli olarak sizlerden gelecek olan talep ile beraber firmamız tarafından verilen randevu sonrasında Ekiplerimizin verilen randevu saatinde meskene ulaşması ile başlamaktadır.  Maske numaranı ekiplerimiz öncelikli olarak depolama yapılacak ürünlerin teker teker incelenmesini sağlamakta ve ürünler hakkında detaylı bilgileri not almaktadır.  Bu burada ama sizlerden teslim alınan ürünlerin son durumları hakkında bilgisini not almak ve teslim edilirken Herhangi bir sorun eksiklik ve hasar durumunda sizlere yardımcı olmaktır.  Eşya depolama sözleşmesi içerisine Tüm bu eşyalarınızın detaylı bilgileri eklenmektedir. Bu aşamadan sonra profesyonel olarak ekibimiz depolama alanlarında uzun süre bekleyecek olan eşyalarınızı herhangi bir tozlanma ve yıpranmaya karşı korumak amaçlı paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.  Bu işlem eşya kategorilerine göre farklılık gösterebilmektedir.  Kırılgan eşyalarınız paketleme ve korumaları farklılık gösterebilmektedir.  Bununla beraber Mobilya dolap gibi genel ev eşyaları ise naylon havalı poşetler ile sarılarak tamamen koruma altına alınmaktadır.

Şişli Eşya Depolama Firmaları

Şişli eşya depolama hizmetinde paketleme aşamasından sonra ekiplerimiz gerekli olan özeni göstererek ürünlerinizi araçlara yüklenmektedir. Yüklemeler alınacak olan hizmet türüne göre farklılık göstermekle beraber gerekli durumlarda asansörlü nakliyat araçlarda kullanılarak daha hızlı ve güvenilir yükleme yapılmaktadır. Yükleme sonrasında eşyalarınız araç içinde herhangi bir sarsıntıya karşı eski görmemesi amacıyla sabitlenmektedir.

Şişli depolama alanları bölgenin en iyi konumlarında olup eşyalarınız buraya vardığımda sizlere tahsis edilen alana özenle yerleştirilmektedir.  Eşyalarınız gelmeden önce bu alan tamamen temizlikten geçirilip ve detaylı dezenfeksiyon işlemleri yapılarak herhangi bir hastalık veya benzeri durum asla ürünlerinize temas etmemektedir. Pandemi döneminde eşya depolama hizmetini sağlıklı olarak sıra sunabilmek amacıyla tüm personelimiz Sürekli kontrol altında olup gerekli koşullar sağlanmaktadır.

Şişli Eşya Depolama Fiyatları

Şişli eşya depolama alanları firmamızın sizlere özel olarak ayarladı ve tamamen güvenilir bölgelerdir.  Haftanın 7 günü 24 saat olmak üzere kamera ile izlenen bununla beraber güvenlik personeli bulunan bir bölgedir.  Gerekli standartlarda temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Sektöründe birçok firma arasından sıkça tercih edilmemizin en büyük sebeplerinden birkaçı ise uygun fiyatlı şişli eşya depolama hizmeti sunmamız, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamamız ve işlemlerimizi standartlara uygun olarak ilerletmemizdir. Uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti için bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 Sizler de kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadan eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız Şişli eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.