Evlerde bulunan eşyalar mobilya, dolap, yatak, kitaplık, halı, perde ve mutfak eşyalarından oluşuyor. Küçük bir eve geçildiğinde genelde eşya artar ve değerli eşyalar için güvenli bir yer aranır. Eşyaların güvenle depolanabilmesi için ardiya, çatı arası, kömürlük, bodrum ve benzeri yerler eşya saklamak için yeterli değildir. Eşya depolama hizmeti bu kategoride güvenli eşya saklama işlemi için en iyi seçenektir.

Eşyaların her hangi bir depoya ve dükkana konulması maddi açıdan problem oluşturur. Ancak eşyalar için özel hazırlanmış olan depolarımızda eşya saklamak çok daha ekonomik. İstediğiniz süre boyunca eşyalarınız kameralı güvenlik sistemi ile güvende olur.

Eşyalarımız Güvenlik Sistemli Depolarımızda

Depolarımızda yer alan eşyalarımız güvenlik sistemi olan binalarımızda yıl boyu korunmaktadır. Güvenlik elemanlarımız da düzenli bir şekilde binayı kontrol altında tutuyor. Güvenlik kameralarımız günün her saatinde kayıt yapıyor ve her zaman için binayı korumaya devam ediyor.

Eşya Depolama Müşteri Hizmetlerimiz

Gün boyu her zaman hatta kalan müşteri hizmetlerimiz aynı zamanda online sorunalırınaza da cevap veriyor. Müşteri hizmetlerimiz, depolanacak eşyalarınızı not ediyor ve diğer bilgilerinizi de alıyor. Ad, soyad, kimlik bilgileri ve eşya bilgileri ekibimiz tarafından not ediliyor. Daha sonra bu bilgiler servis personeline veriliyor. 

Personel müşterinin istediği saatte adrese gelerek eşyaları özenle teslim alıyor. Ağır eşyalar için asansör gerekirse şirketimiz temin ediyor. Her türlü eşyanın yüklenmesinde ve paketlenmesinde ekibimiz gerekli teçhizatı temin edebiliyor.

Eşyaların Depoya Taşınması

Eşyaların özel bir şekilde paketlenmesinin ardından ekibimiz kısa sürede depoya ulaşıyor. Depoya gelen ekibimiz buradaki görevlilere eşyayı teslim ediyor. Ekibimizde eşyayı listeye ekliyor ve müşteriye ayrılan bölüme eşyaları yerleştiriyor. Bu özel yerin anahtarı gerektiğinde müşteriye teslim ediliyor.

Müşterilerimiz depomuzu görmek isterse müşterimize özel bir tur düzenliyoruz. Elemanlarımız güler yüzlü hizmet sunarak müşterimize özel depo turu düzenliyor. Depomuzu müşterimiz dilediği gibi gezebilir.

Her Eşya İçin Depolama Seçeneği

Hizmette kaliteyi her zaman ilk sırada tercih eden şirketimiz her eşya için özel depolama çözümleri sunuyor. Elemanlarımız eşyayı yerinde görüyor ve eşyanın özelliğine göre paketleme yaptıktan sonra eşyayı titiz bir şekilde aracı yüklüyor. Müşterimiz nakliye ücreti ödemiyor. Eşya depolama hizmeti için aldığımız ücretin içerisinde nakliye hizmetimiz de yer alıyor.

Depolama hizmetimizin en büyük avantajı günün her saatinde güvenlik görevlilerinin her daim güvenliği sağlamasıdır. Ayrıca kamera sistemimiz de aynı şekilde 24 saat kayıt yapmakta ve her anı kayıt altına almaktadır. Sıradan bir dükkana, depoya, kilere veya çatı katına eşyalarınızı yerleştirirseniz istediğiniz güvenlik önlemini alamazsınız. Bu yönüyle eşya depolama hizmetimiz eşya saklama yöntemleri içerisinde en güvenilir olanıdır.

Ekonomik Eşya Depolama

Depolama hizmetimizin ekonomik olup olmadığı da merak edilen konular içerisinde yer alıyor. Depolamaz hizmetimiz günlük, aylık ve yıllık seçeneklerle uygun fiyat kategorisinde değerlendiriliyor. Ayrıca nakliye de ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Eşyanın teslim alınması ve teslim edilmesi de eşya depolama hizmetimiz kapsamında. Bütün bunları yan yana koyduğumuz zaman eşya depolama hizmetinin ekonomik olduğu ve diğer seçeneklerden daha uygun fiyata sahip olduğu ortadadır. Ekibimiz istediğiniz zaman zarfında eşyalarınızı yerinden alıyor ve istediğiniz zaman eşyaları yerine teslim ediyor.

Ev Eşyalarına Özel Depolama Hizmetimiz

Nadide halılar, özel mobilyalar ve antika ev eşyaları depolama hizmetinde öne çıkan seçeneklerdir. Müşterimiz bu değerli eşyalarının profesyonel depolama seçenekleriyle saklanmasını istiyor. Firmamız bu talebi karşılamak suretiyle istenilen süre zarfında eşyaları depoluyor.