İstanbul Maltepe eşya depolama hizmetini müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak en uygun depolama fiyatlarıyla sizler ile buluşturmaktayız. Firmamız tamamen alanında kaliteli bir özgeçmişe sahip olarak en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmetini gerçekleştirmeye kurulduğu ilk günden beri devam etmektedir. Maltepe depolama alanlarında bölgenin en iyine sahip olmanın yanı sıra eşya depolama için en uygun alanlardan oluşmaktadır. 

Maltepe’de ihtiyaç duyulan ucuz depolama hizmetini arayan müşterilerimize firma olarak elimizden geleni sunmaktayız. Maltepe depolama alanlarında en iyi bölgede ve yüksek kalitede inşa edilmiş olup eşya depolama için en uygun alanlardır. Tüm bunların öncesinde firma olarak müşterilerimizin bizlere ulaşması ile gerekli bilgilendirmenin ardından randevu verilmektedir. Maltepe eşya depolama sözleşmesi ile ekiplerimiz randevu zamanında sizlerin meskenine depolama araçları ile birlikte gelmektedirler. Uzman personelimiz öncelikli olarak depolama yapılacak eşyaların detaylı incelemesini sizler ile sağlayarak not etmektedirler. Alınan eşya notları ile depolama sonrasında eşyalarınızın teslimini sizlere kontrol edilerek sağlamaktadır. 

Maltepe depolama alanları İstanbul’un en iyi konumlarında bulunan alanlarımız tamamen güvenli ve eşya depolamasına en uygun yerleridir. Depolama araçları kullanılarak yüksek kalitede hizmet sağlamaktayız. Alanlarımız özellikle mikrop bakteri durumlarına karşı olarak en iyi dezenfekte ürünleri ile temizlenmektedir. Tüm depolama hizmeti bitiminde özel ekipmanlar ile sağlanan bu hizmet ile alanlar tamamen hijyenik depolama için uygundur. Depolama sırası ürünlerin haşere ve canlılara karşı olarak da eşyalarınıza asla herhangi bir zarar verilmeyecek şekilde ilaçlanmaktadır. Bunların yanı sıra depolama alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ve personellerimiz ile korunmaktadır. Sigortalı depolama hizmetimiz ile oluşacak olan herhangi bir olumsuz durumda anlaşmalı olduğumuz sigortalı şirket tarafından karşılanmaktadır. 

Depolama alanları tamamen müşterilerimizin ürünlerine bağlı olarak büyüklükleri değişkenlik gösteren alanlardan oluşmaktadır. Eşyalarınızın depolama süresi boyunca kaldıkları alanları özenle izlemekteyiz. Süre bitiminde sizlere gerekli bilgiler verilerek istediğiniz konuma eşyalarınız gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Ürünler tamamen paketli olarak ve özenle tekrardan araçlara yüklenerek sabitleme kemeri ile yolda oluşacak olan sarsıntılara karşı koruma altına alınır. İstenilen konuma getirilen ürünler özenle tekrardan sizlerin istediği konuma göre indirilmektedir. Sözleşme içerisinde yer alan ürün alım durumları teslimde sizler ile beraber kontrol edilerek hizmet sonlandırılmaktadır. Ürünlerinizde eksik veya hasarlı olması durumunda garantili eşya depolama gereği zararınız karşılanmaktadır. 

Maltepe eşya depolama hizmetini sunan firma olarak tamamen en uzman personeli ve alanında garantili depolama hizmeti ile sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına sizlerden gelen talepler ve şikayetleri en kısa sürede çözümleyerek kendimizi geliştirmekteyiz. Sektörde birçok depolama firmaları ile çalışmamıza rağmen kaliteli hizmetimiz ile en çok tercih edilen firmayız. 

Eşya depolama fiyatları tamamen firmamızın belirli standartlara göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Fiyatları en etkileyen unsur ise depolanacak ürün hacmi ve depolama süresi olmaktadır. 

Sizlerde hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilmek adına bizlere web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinizden ulaşabilirsiniz.