Avcılar eşya depolama alanında birçok firma arasında Sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için sektördeki tecrübesiyle uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Kaliteli eşya depolama hizmeti için öncelikli olarak firmamıza danışarak depolama hizmeti aşamaları hakkında daha detaylı bilgi alarak kaliteli hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Avcılar eşya depolama alanları firmamız tarafından konum olarak en iyi yerde seçilen ve tamamen korunaklı ve güvenilir bölgelerdir. Eşya depolama hizmeti öncelikli olarak müşterilerimizin depolanacak olan ürünleri ve depolama sürelerini bizleri bildirmesiyle başlamaktadır. Uzman eşya depolama ekipleri depolanacak eşyaları almak için sizlere verilen randevu saatinde istediğiniz konuma gelerek işlemleri başlamaktadır. 

Depolanacak olan ürünlerin öncelikli olarak taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşanmaması adına paketlenmesi gerekmektedir. Paketlemeler ürünlerin kategorilere ayrılarak her kategorideki ürünün kendine özel paketlenmesi ile başlar. Kırılacak veya hassas olan ürünler özenli koruma altına alınır beyaz eşyalarınız mobilyalarınız havalı naylonlar ile sarılarak çizilmelere karşı korunur. 

Yapılan işlemler eşya depolama sözleşmesi ile tüm ürünlerimiz sözleşme maddeleri Arasında yer alarak durumları belirtilir. Eşya depolama hizmetini size sunarken sözleşme sayesinde oluşabilecek Herhangi bir sorun veya Eşyalarınızın hasar görmesi durumunda garantili Avcılar eşya depolama hizmetimiz sayesinde tamamen koruma altındadır. 

Avcılar eşya depolama alanları ise eşyalarımızı tamamen koruma altında Tutabilecek ve oluşabilecek Her duruma karşı sigortalı depolama alanlarımız ile güvence vermekteyiz. Paketleme sonrası eşyalarını özenle araçlara yüklenerek depolama alanlarına gönderiliyor sizlere özel tahsis edilen ve hijyenik depolama alanlarımıza özenle eşyalar yerleştirilerek aralıklar ile kontrolü sağlanmaktadır. Eşya depolama alanları mı haşere böcek nem ve küfe karşı koruma altında olup yalıtımlı alanlardır.  Bu önlemler sayesinde depolanacak olan ürünlerimiz tamamen muhafaza altında herhangi bir tozlanma veya benzeri durumlara karşı her önlemin alınmış olduğundan emin olabilirsiniz.  Sektör Müşteri memnuniyeti konusunda birçok başarı sağlamış firmamız sizlere de kaliteli hizmetleriyle destek olacağından emin olabilirsiniz.

Firmamız belirli aralıklar ile depolama alanlarımızda temizlik ve ilaçlamalar yaparak Korumalar sağlamaktadır. Günümüzde artan virüs ve benzeri bakterilere karşı ise dezenfektasyon işlemleri uygulayarak tamamen hijyenik depolama hizmeti sunmaktadır. Avcılar eşya depolama fiyatları ise belirli standartlar çerçevesinde belirlenmekte olup bu durumu en çok etkileyen iki unsur ise depolanacak olan ürünlerin hacmi ve depolama süresi olarak söylenebilir. Firmamız sizlere İstanbul’da en uygun fiyatlı depolama hizmetini sunmakta ve birçok ek hizmet ile müşteri memnuniyetini her daim sağlamaktadır. Avcılar depolama konusunda tecrübeli personelimiz, Güncel teknolojik depolama ürünlerimiz ile her daim kaliteli hizmet hedefleyen ve sizlerden aldığımız şikâyet ve öneriler ile gelişmeye devam etmekteyiz.

Sizlerde firmamıza bayimize gelerek veya web sitemiz üzerinde yer alan iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak depolama hizmeti hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.