Eşyaların sağlıklı bir şekilde kullanımı sağlıklı ortamlara bağlıdır. Kirli, rutubetli, güvenliği olmayan uygunsuz odalarda veya depolarda saklanan eşyalar deforme oluyor. Eşya depolama konusunda çözüm ortağınız olan ekibimiz, eşyalarınızı talep edilen süre boyunca depoluyor.

İşin Uzmanı Depolama Ekibi

Hizmet kalitemizin ilk sırasında yer alan en önemli konu işçiliktir. Güler yüzlü hizmet, zamanında adrese gelme, güvenli eşya yükleme ve güvenli bir şekilde depoya ulaştırma gibi konularda üst düzey işçilik söz konusudur. İşi bilmeyenlerle asla çalışmıyoruz ve bu işte yıllarını vermiş kişileri kadromuza dahil ediyoruz.

Şeffaf ve Etkili Hizmet Programı

Depolama hizmetimizin en önemli özelliklerinden biri de hizmetimizin şeffaf olmasıdır. Hizmette kaliteyi ön plana alan firma elemanlarımız eşyaları yerinden alarak işe başlıyor. Depolama hizmetimiz sadece eşyaları dört duvar arasında muhafaza etmek değil. Eşyanın yerinden alınması, paketlenmesi, taşınması, depoya yerleştirilmesi ve tekrar eşyaların adresine teslimi gibi aşamalar söz konusudur.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Genel anlamda taşınmak hemen hemen hepimizin kaderidir. İnsanoğlu hayatı boyu taşınmıştır. Günümüzde de aynı problem ile karşılaşıyoruz. İnsanlık tarihinde insanoğlunun hiç bu kadar eşyası olmamıştı. Hal böyle olunca artık eşyanın meydana gelmesi de kaçınılmaz hale gelmiştir. Ekibimiz evde arta kalan eşyalarınızı size özel hazırlanmış odalara depoluyor. Çatı, bodrum veya kömürlük gibi sağlıksız yerlere depolamak yerine ekonomik ev eşyası depolama seçeneklerimizi tercih edebilişiniz.

Her Türlü Eşya Depolanıyor

Depolamada her hangi bir sınır tanımayan ekibimiz kısa sürede eşyaları yüklüyor. Yüklüme işlemlerinde gerektiğinde forklift veya asansörlü araç gibi araçlar kullanılabilir. Ekibi arayıp eşya hakkında bilgi verdiğinizde ekibimiz en uygun taşıma seçeneğini sunuyor. Her türlü eşya için yüzlerce eşya taşıma seçeneği oluşturuluyor. Antika eşyalar, değerli mobilyalar, ve elektronik eşyalar özel yöntemlerle taşınıyor.

Depolama Programı

Eşya depolama hizmetimizin kaliteli olmasında depolama programımız etkili oldu. Depolama hizmetimizde ekibimizi aradığınız zaman müşteri için uygun bir saat veriyor. Bütün ilçelere aynı anda ulaşabilen ekibimiz adrese kısa zamanda ulaşıyor. Adrese gelmeden önce ekibimiz telefon açıyor ve evde olup olmadığınızı teyit ediyor.

Elemanlarımız daha önceden verdiğiniz bilgilere dayanak gerekli bütün teçhizatı hazır bulunduruyor. Gerektiğinde asansörlü araçlarımız konvoy halinde yük araçlarıyla adresinize geliyor. Depolanacak eşya için gerekli olan paketleme işlemi, taşıma işlemi esnasında eşyanın zarar görmemesi için son derece önemlidir.

Güvenli Eşya Depolama

Taşıma esnasında da ekibimiz eşyanın genel özelliklerini dikkate alıyor. Ağır eşyaların altta olması, hafif ve kırılabilir eşyaların üstte olması, taşıma işleminin daha güvenli olmasını sağlıyor. Kapalı kasa araç profesyonel bir şekilde araç kullanan şoförlerimize emanettir. Şoförlerimiz şehrin güvenli yollarını tercih ederek kısa sürede özel paketlenmiş eşyanızı depoya getiriyor.

Ekip olarak her zaman güveni ve zamanlamayı ön planda değerlendiriyoruz. Bu nedenle paketlemeden yükleme, teslimattan depolamaya kadar bütün aşamalarda güveni tercih ediyoruz.

Güvenli Eşya Depolama Çözümleri

Eşyaların güvenli bir şekilde depoya getirilmesinin ardından, depolama elamanlarımız eşyaları listeye ekliyor. Ayrıca müşteriye özel tahsis edilen odaya eşyalar itina ile yerleştiriliyor. Odanın kapısı kilitlendikten sonra anahtar müşteriye teslim ediliyor ve istenilen süre zarfında eşyalar depoda saklanıyor.

Depolama Hizmetimizin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için ekip olarak gerekli bütün önlemler alınıyor. Hizmet kalitemizin diğer bir göstergesi güvenli eşya depolama binamızdır. Binamız yeni nesil özelliklere sahip bakımlı ve yalıtımlıdır. Yalıtımlı olması nedeniyle binamız yaz kış güvenli bir şekilde kullanılıyor. Isıtma ve klima sisteminin yanı sıra