Hayatı kolaylaştıran eşyaların zaman zaman yer bulamaması, depolama sorununu ortaya çıkarıyor. Beylikdüzü Eşya depolama yöntemleri bu kategoride ekonomik ve güvenli çözümler sunuyor. Profesyonel elemanların görev aldığı ve güncel yöntemlerin tercih edildiği eşya depolama çözümlerinde yeni nesil araçlar görev alıyor. Sitede firmanın hizmet detayları yer alıyor ve kolay iletişim seçenekleriyle kısa sürede adrese ulaşıyor.

Şirket Beylikdüzü ilçesinde bütün mahallelere eşya depolama hizmeti taşıyor. Bu hizmet her hangi bir depolama hizmetinden çok farklıdır. Firmanın iletişim numaralarını aradığınızda müsait olduğunuz zamanda evinize gelerek eşyaları yerinden alıyor. Bu işlem artı bir ücret gerektirmiyor. Müşteri sadece depolama ücreti ödüyor. Depolama hizmetinde ekip anlayışı ile hareket eden şirket seri bir şekilde eşyaları yerine ulaştırıyor.

Ücretsiz Beylikdüzü Eşya Depolama

Adrese gelen firma elemanları hızlı bir şekilde eşyaları paketledikten sonra taşınabilir hale getiriyor. Eşyalar pakete girmeden önce isteğe bağlı sigortalanabilir. Sigortalama işlemi depolama süresi boyunca geçerlidir. Depolama hizmetinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi adına firma güvenli ve kaliteli paketleme işlemi gerçekleştiriyor.

Paketlemenin yanı sıra eşyaların kamyonlara yüklenmesi işlemi de son derece önemlidir. Kamyona yükleme işlemi esnasında eşyaların genel yapısı dikkate alınıyor. En üste her zaman için kırılabilir eşyalar yerleştiriliyor. Eşyaların güvenli bir şekilde paketlenip yüklenmesi depolama hizmetinin ilk önemli adımını teşkil ediyor.

Ev Eşyası Depolama Son Aşama

Bu aşamada yüklenen eşyalar güvenli yollarla depoya götürülüyor. Taşıma işlemlerinde her hangi bir problemin çıkmaması için her zaman için güvenli yollar tercih edilmektedir. Trafik kurallarına uyan firmanın deneyimli şoförleri kısa sürede eşyaları depoya ulaştırıyor. Depoya gelen eşyalar buradaki görevlilere teslim ediliyor.

Ev Eşyası Depolama Binaları

Kişiye özel tasarlanan depolama binaları son derece güvenli bir şekilde imar edilmiş durumdadır. Depolama ekibine teslim edilen eşyalar bilgisayar ortamında kaydediliyor. Kaydetme işleminin ardından müşteriye özel olan odalara eşyalar depolanıyor. Bu odaların anahtar sistemi son derece güvenli ve kişiye özel tasarlanmıştır. Anahtarlar müşteriye teslim eden firma kameralı güvenlik sistemi sayesinde gün boyu maksimum depo güvenliği sağlıyor.

Sıradan her hangi bir yerde eşyaları depolayan firmalar eşyaların zarar görmesine neden olur. Firma bu bilinçle hareket ederek depolamaya özel binaları tercih ediyor. Depoya gelen eşyalar kayıt edildikten sonra özel bölmelere yerleştiriliyor. Bütün işlemler seri bir şekilde gerçekleşiyor.

Beylikdüzü Ev Eşyası Depolama Hizmetinin Avantajları

Bu hizmetin avantaları saymakla bitmez. Firma bütün bu avantajları sunuyor ve yeni yöntemlerle depolama hizmetinin kalitesini artırmaya devam ediyor.

Beylikdüzü ev eşyası depolama hizmeti;

  • Ücretsiz nakliye seçenekleri sayesinde pratik taşıma imkanı sunuyor. Eşyaların evden alınması ve tekrar eve iadesi ücretsiz bir şekilde gerçekleşiyor.
  • Binaların güvenliği için gerekli bütün önlemler ekip tarafından alınıyor. Güvenlik elemanı ve güvenlik kameraları her zaman için güvenliği sağlıyor.
  • Firma müşterilerini depoya davet ediyor ve depolama hizmetini yakından görme imkanı sunuyor.
  • Eşyaların güvenli bir şekilde depolanabilmesi için depolarda iklimlendirme gerçekleştiriliyor.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Hizmetin kalitesi kadar hizmetin maliyeti de önemlidir. Fiyatlandırma işleminde depolama gün sayısı, depolanan eşyanın özellikleri ve artı hizmetler dikkate alınıyor. Eşya depolama hizmetinde eşyanın yerinden alınması ve yerine geri teslim edilmesi depolama ücreti içerisinde yer alıyor.

Diğer seçeneklere nazaran özel eşya depolama hizmeti daha uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Sıradan depolar, dükkanlar, çatı katları ve benzeri yerler rutubetli olmakla birlikte eşyanın deforme olmasına neden oluyor. Firmanın depoları ise bu gibi deformasyonlara izin vermiyor.

Güvenli Ev Eşyası Depolama

Profesyonel özelliklere sahip olan ev eşyası depolama hizmetinin en önemli özelliği güvenli olmasıdır. Paketleme, yükleme ve teslimat gibi bütün aşamalarda şirket güvenlik konusunu ön plana alıyor.

Depolardaki güvenlik önlemleri de aynı şekilde depolama hizmetinin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor. Hırsızlık olaylarının yanı sıra depoların soyulması gibi olaylar güvenlik problemini gündeme getiriyor. Beylikdüzü eşya depolama hizmeti bu kategoride müşterinin aradığı güvenli depolama seçeneği sunuyor.

İlçe genelinde çözümü üreten şirket elemanları her zaman için talepleri değerlendiriyor. Yılın her gününde eşyalarınızı şirkete teslim edebilirsiniz. Ev eşyası depolama hizmetinin yanı sıra iş dünyasına ait bütün eşyalar depolanabilir. Makinalar, tezgahlar, dolaplar ve benzeri birçok eşya firmanın depolama çözümleri ile depolanabilir.