Kartal eşya depolama hizmetini sektöründeki birçok firmadan daha yüksek kalitede sunmakta olan firmamız ile hizmetleriniz her daim ötede. Eşya depolama her anlamda ihtiyaç duyulan ve güvenilir firmalar ile yapılması gereken bir hizmettir. İstanbul’da en yüksek depolama hizmeti hacmine sahip olmanın yanı sıra kaliteli depolama alanlarımız ile eşyalarınız bizler de her daim güvende olacaktır. İstanbul eşya depolama hizmeti müşterilerimizin sıklıkla aramakta olduğu ve kaliteli hizmetin çok rağbet gördüğü alanlardan oluşmaktadır. 

Kartal eşya depolama hizmetini müşterilerimize sunarken her adımı kontrol edilerek ve tamamen belirli standartlara uygun olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin eşyalarınız özenle paketlemelerden geçmesinin ardından uzman personelimiz tarafımızdan araçlara yüklenmektedir. Ücretsiz paketleme hizmetimiz tamamen eşyalarınızın güvende olmasını sağlayarak muhafaza sağlamaktadır. 

Depolama hizmeti öncesinde müşterilerimize ulaşması ile gerekli sözleşme metni imzalanmaktadır. Depolama sözleşmesi ürünlerin paketleme yapılma esnasında müşterimize sunulmaktadır. Sözleşme içerisinde depolama süresi, depolanacak ürün listesi ve anlık durumları yazmaktadır. İki nüsha olarak hazırlanan ve orijinalinin sizlere teslim edilmesiyle hizmet resmiyete dökülmektedir. Hizmet sonrasında ürünlerinizin sizlere teslimi sağlanırken sözleşme üzerinde yer alan ürün listenizden gerekli incelemeyi ve kontrolleri sağlayabilirsiniz. 

 Depolama sözleşmesi sonrasında ekiplerimiz tamamen hizmet fiyatlarımıza dahil olan ürünlerinizi depolama süresi boyunca muhafaza sağlayan ücretsiz paketleme işlemine başlamaktadır. Paketleme işlemleri tamamen ürün kategorisine göre değişkenlik göstermektedir. Beyaz eşya, kırılgan ve mobilya takımları olarak ayıran ürünler farklı ürünler ile paketlenmektedir. Böylelikle her ürününüz özenle koruma altına alınması sağlanmaktadır. Paketleme sonrasında sizlere özel olarak gönderilen depolama araçlarına eşyalarınız özenle yüklenmektedir. Yüklenen ürünler depolama alanlarına giderken herhangi bir sarsıntı yaşamadan ilerlemesi adına sabitleme kemerleri kullanılmaktadır. 

Kartal eşya depolama alanları firmamızın en iyi mevkide özenle seçtiği her konuma yakın alanlardan oluşmaktadır. Depolama alanlarımız müşterilerimizin eşyalarının güvenle saklanması adına gerekli tasarımlara ve esnekliğe sahiptir. Tüm bunlar ile beraber alanlarımız dışarıdan gelecek olan olumsuz etkilere karşılık olarak yalıtım ve tüm korumalara sahiptir. Güncel olarak depolama sektöründe kullanılan tüm araçlara sahip olarak sizlere her daim en iyi hizmeti sunmak için gelişmeye devam etmekteyiz. Kartal eşya depolama alanları hijyenik olması için belirli periyotlarda özenle temizlenmekte ve dezenfekte işlemlerine tabi tutulmaktadır. Yapılan işlemler alanında uzman kişilerce uygulanmakta böylelikle depolarımız zararlı bakteri vb. unsurları içermemektedir. Hijyenik depolama alanları ile müşterilerimizin sağlıklarını her daim korumaktayız. 

Tüm hizmetlerimiz garantili ve sigortalı olarak yapılması sağlanarak güvenilir hizmet amaçlanmaktadır. Taşıma ve paketleme aşamalarında tamamen firma garantisi sunmakta depolama sırasında yaşanacak olan sorunlar için anlaşmalı sigorta şirketimiz karşılamaktadır. Sigortalı depolama hizmetimiz sayesinde tüm eşyalarınız tamamen güvenilir alanlardadır. Bunlar ile beraber alanlarımız 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmekte ve güvenlik personeli alanımıza bakmaktadır. 

Firmamız fiyat konusunda ise en uygun eşya depolama hizmetini sizlere sunarak sektörde dikkat çekmektedir. Kartalda en uygun depolama hizmeti için bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.