Kadıköy eşya depolama hizmetini istenilen tüm şekillerde sizlere sağlayarak güvenle hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Depolama hizmeti insanların fazla eşyalarını veya tadilat gibi birçok durumda eşyalarını güvence altında muhafaza etmek istemelerinden ihtiyaç ortaya çıkmaktadır. Firma olarak eşya depolama hizmetini sizlere en hızlı ve yüksek kalitede sunmaktayız. Depolama alanlarımız İstanbul’un en nadide bölgelerinde hizmete en uygun biçimde inşa edilmiş alanlardır. Firma olarak geçmişten günümüze tamamen sürekli olarak güncelleyerek kalitesini korumaktayız. Eşyalarınızın depolama süresi boyunca gerekli olan tüm hizmetleri içerisinde bulundurmaktadır. Yapılan alanlar tamamen olumsuz dış etkilerden korunacak biçimde inşa edilmiş olup gerekli yalıtımlara sahiptir. 

Kadıköy depolama arayışında olan müşterililerimize kaliteli hizmet adına istenilen bölgede gerekli ek hizmetlerimiz ile sağlamaktayız. Eşyalarınızın depolama öncesi gerekli olan korumayı sağlaması adına ambalajlamaktayız. Eşyalarınızın depolama süresi boyunca toz ve temiz kalabilmesi için öncesinde uzman ekip tarafından gerekli malzemeler ile paketlenmektedir. Özellikle kırılacak eşyalarınız, mobilya ve beyaz eşya gurubunun depolanmasında tamamen farklı paketleme işlemlerinden geçirilerek muhafaza edilmektedir. Kadıköy depolama alanları firmamızın özenle seçerek depolama için en elverişli alanlardan oluşmaktadır. Özenle seçilen depolama alanları sizlerin eşyalarınızı istenilen derecede muhafaza edilebilmesi adına gerekli tüm özelliklerde dizayn edilmektedir. 

Günümüzde özellikle artan virüs ve bakteri gibi sağlığınızı etkileyecek unsurlara karşı olarak firmamız gerekli önlemleri almaktadır. Personelimiz tamamen kontrollerden geçirilerek sizlere hizmet sunmaktadır. Bununla beraber depolama alanlarımız her müşteri öncesinde gerekli olan dezenfekte ve temizlik işlemlerinden geçirilerek herhangi bir zararlı organizmaya mahal vermesi engellenmektedir. Hijyenik depolama alanları ile hizmetimizi her daim en iyi kalitede sürdürmekteyiz.

Depolama öncesinde müşterilerimiz ile karşılıklı olarak iki tarafında haklarını korumak adıyla firmamız eşya depolama sözleşmesi hazırlamaktadır. Sözleşme içerisinde depolama süresi, alınan hizmetler, eşyalar ve anlık durumları gibi maddeler bulunmaktadır. Eşyalarınızın depolama öncesinde detaylı olarak durumları sizler ile beraber not alınmaktadır. Bu sayede depolama süresi bitiminde sizlerde bir nüshası bulunan sözleşme ile gerekli eşya kontrollerini sağlayabilirsiniz. Depolama sözleşmesi sizleri ve firmamızın yararına olmaktadır. 

Müşterilerimizin en merak ettiği noktalardan bir tanesi ise garantili ve sigortalı hizmettir. Firma olarak sizlerin eşyalarınızı en güvenilir bir şekilde depolamaktayız. Kadıköy eşya depolama hizmetinde yapılacak olan her işlem garantimiz dahilindedir. Oluşacak olan herhangi bir sorun veya hasarda asla müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Gerekli olan tüm maddi hasarların ödemeleri sizlere firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra depolama süresi boyunca oluşacak olan olumsuz durumlara karşılık olarak firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi bulunmaktadır. Sigortalı depolama hizmeti ile tüm hasarlar ve kayıplarda maddi hasarlarınız ödenmektedir. 

Firmamız alanında uzman ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermeye her daim hazırdır. Bizlere sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri ile ulaşabilir gerekli olan detaylı bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı depolama hizmeti ve yüksek memnuniyet için bizleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.