Üsküdar eşya depolama alanında uzun yıllardır tecrübe ve deneyimiz ile en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız. Üsküdar depolama alanları ile müşterililerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına her daim güncellemekteyiz. Eşya depolama müşterilerimizin son yıllarda sıklıkla tercih ettiği hizmetler arasında girmiştir. Özellikle tadilat, fazla eşya, değerli eşyalar gibi birçok alanda depolama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Firma olarak müşterililerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti en iyi şekilde sağlayabilmek adına bünyemizde uzman personelimiz ile en güncel depolama araçları ile çalışmaktayız. 

Depolama alanlarımız tamamen güveli olmakla beraber 7/24 kamera sistemi ile izlenen ve güvenlik personeli tarafından gözetim alanında olan bölgelerdir. Alanlarımız eşya muhafaza etmek üzere tasarlanmış olup eşyalarınızın dış etkilerden zarar görmesi engellenecek şekilde yalıtımlıdır. Günümüzde özellikle dikkat edilen hijyenik eşya depolama konusunda ise firma olarak her daim alanlarımızı dezenfekte etmekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz ilaçlama ve dezenfeksiyon firmaları tarafından en kaliteli biçimde korunmaktadır. Eşyalarınızın depolama süresi boyunca herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya gelmesi durumunda ise sigortalı depolama hizmetimiz devreye girmektedir. Eşyalarınızda oluşan tüm hasar veya kayıp gibi olası durumlarda anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından sizlere hasarlarınız karşılanmaktadır. Sigortalı alanlarımızda herhangi bir çalıntı veya hasar durumu henüz meydana gelmemiştir. 

Üsküdar depolama hizmetinde önceliğimiz her daim müşteri memnuniyeti olmaktadır. Bu amaçla tamamen depolamada olduğu gibi diğer tüm aşamalarda firmamız tarafından garantili depolama olarak gerçekleştirilmektedir. Depolama öncesinde eşyalarınız firmamız uzman depolama personeli tarafından en kaliteli malzemeler ile paketlenerek araçlara yüklenmektedir. Yüklemeler yapılmadan önce depolama sözleşmesine eklenecek olan ürünlerinizin detaylı bilgisi yazılmaktadır. Depolama sözleşmesi firmamızın haklarını ve sizlerin eşyalarınızın garanti altında olmasını sağlamaktadır. 

Depolanacak ürünlerin Üsküdar eşya depolama alanlarına götürülmesi için gerekli olan işlemler yapılmaktadır. Araçlara yüklenen eşyalarınız oluşacak olan sarsıntılara karşılık tamamen güvende olması için kemerler ile sabitlenmektedir. Üsküdar Depolama alanlarına ulaşan ürünleriniz tamamen aynı özen ile sizlere özel tahsis edilen alanlara düzenli olarak yerleştirilmektedir. Sizlerin ürünleri gelmeden önce dezenfekte edilmiş alanlara yerleştirilen ürünleriniz depolama süresi sonuna kadar bizlerin gözetimi altında kalmaktadır.

Üsküdar eşya depolama hizmeti süresi boyunca da ürünlerinize zarar gelmemesi için belirli aralıklar ile eşyalarınızı kontrol etmekteyiz. Depolama süresi sonunda eşyalarınızı sizlerin istedikleri yere özenle tekrardan araçlara yüklenerek getirilmektedir. İstediğiniz yere uzman personelimiz tarafından yerleştirilerek hizmetimizi tamamlamaktayız. 

Depolama fiyatları ise tamamen bazı standartlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatların belirlenmesinde en temel etkenler ise depolanacak ürün hacmi ve depolama süresidir. Başka olarak birçok etkenin olduğunu da belirtmek isteriz. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek adına sizleri web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmanızı beklemekteyiz. Sizlerde sektörde en kaliteli hizmeti en uyguna kavuşabilirsiniz.