İstanbulda en çok aranan hizmetlerden olan depolama işlerinizi sizler için en kaliteli ve uygun fiyata yapmaktayız. Depolama alanlarımızı firma olarak İstanbulda bulunan en iyi alanlardan oluşturarak eşyalarınızın tamamen güvende olmasını sağlamaktayız.  Eşya depolama firması olarak depolama hizmetini sizlere gerekli olan tüm uzman ekibimiz ve en güncel araçlar ile sağlamaktayız.

Firma olarak kuruluşumudan bugüne her daim müşteri memnuniyetini önemseyerek sizlerin isteklerini yerine getirmekteyiz. Depolama fiyatları konusunda sektörde bulunan birçok firmaya göre en uygun fiyatı sizlere sunmaktayız. Depolama firmaları arasında hizmetimizi geliştirmek adına alanlarımızı güncel ekipmanlar ile geliştirmekte ve eşyalarınız en iyi şekilde muhafazası sağlanmaktadır. İstanbulda sizlere en iyi eşya depolama hizmeti sunmak için uzman kadro ile yeni nesil depolama alanlarına sahibiz. 

Ataşehir depolama alanları tamamen gerekli olan tüm ekipman ve özelliklere sahip olarak dizayn ettiğimiz merkezlerdir. Eşyalarınızın güvenliğinin sağlanması için 7/24 olarak kapalı devre kamera sistemi ile bunun yanı sıra güvenlik personelimiz tarafından korunmaktadır. Depolama alanında ki tüm eşyalarınız anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafından koruma altındadır. Eşyalarınızın olası bir hasar veya kayıp durumunda tamamen gerekli ödemeler sigorta şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Sigortalı depolama hizmetini sektörde sunan ender firmalardan biri olarak sizlere her daim güvenilir hizmet sunmaktayız.

Ataşehir eşya depolama alanlarımız ilk kurulduğu zamandan itibaren belirli periyotlarda temizlenen alanlardır. Günümüzde ortaya çıkan virüs ve bakterilerin daha çok  dikkat edilmesi ile firma olarak geçmişten günümüze gelen temizlik ve dezenfekte işlemlerini daha kapsamlı hale getirerek hijyenik depolama alanlarını faaliyete geçirmekteyiz. Depolama hizmeti biten müşterilerimizin eşya çıkışlarının yapılması ardından öncelikli olarak detaylı bir temizli uzman ekip tarafından yapılmaktadır. Temizlik ardından alanında uzman personel ve ürünler ile dezenfeksiyon işlemleri yapılarak tamamen bakteri ve virüslerden arındırılmaktadır. 

Ataşehir depolama personeli firmamız tarafından gerekli olan eğitimlerden ve tecrübelerden geçmiş kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede hizmet sektöründe güler yüzlü depolama hizmeti en kaliteli biçimde alanında uzman personel ile gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile firmamız tercih ederek en kaliteli hizmetten yararlanabilmektedir. 

Ataşehir Depolama Hizmetimiz Nasıl Gerçekleşiyor?

Müşterilerimizin firmamıza ulaşması ile birlikte gerekli olan randevu zamanını müşteriye iletmekteyiz. Randevu saatinde ekiplerimiz konuma ulaşarak öncelikli olarak eşyalarınızın durumlarını özenle not almaktadırlar. Eşyalarınızın durumlarını not alıp sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir. Sözleşmede yer alan eşya durumları sizlere teslim ederken kontrol imkanı sunmaktadır. 

Ataşehir Depolama Fiyatları 

Firma olarak sektörde en uygun fiyatları sizlere sağlamaktayız. Depolama ücretleri hizmetin türüne ve içeriklerine bağlı olarak değişmesinden ötürü tam olarak bir fiyat belirlenememektedir. Depolama fiyatlarının belirlenmesinde en etkili unsurlar ise depolama süresi ve eşya kapasitesi etkilemektedir.