Beykoz ilçesinde eşya depolama ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek adına her daim sizlere en yakın firma olarak hizmetinizdeyiz. Depolama hizmeti günümüzde hızla artan taleplere karşılık verebilmek adına sektörde yenilikçi, uygun depolama fiyatları ve müşteri memnuniyeti sağlamak adına hizmet etmekteyiz. Firmamız İstanbul’da Beykoz’a en iyi mesafede ve tamamen en kaliteli malzemeler ile oluşturulan depolama alanlarıdır. Eşya depolama hizmeti sunmak için özel olarak tasarlanan ve olumsuz dış etkilere karşılık olarak koruma sağlayabilen alanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına gerekli cevabı verebilecek şekilde dizayn edilmiş olup tamamen güvenli bölgelerdir. 

Beykoz eşya depolama hizmetini sizlere sunarken tamamen kaliteli depolama hizmeti sunabilmek adına uzman personelimiz ve güncel araçlar kullanmaktayız. Depolama firmaları arasından belirli memnuniyet ve güven sağlayarak sizlerin tercihleri ile ilk sıralarda yer almaktayız. Bunun en büyük nedenlerinden biri olarak güvenilir depolama hizmeti ve bunun yanı sıra sigortalı depolama hizmeti ile sizler için çalışmaktayız. Beykoz depolama alanları içerisinde tamamen en güvenilir alanlara sahip olan firmamız en iyi hizmeti sunabilmek adına sizleri firmamıza beklemekteyiz. 

Beykoz eşya depolama işlemleri için öncelikli olarak müşterilerimizin bizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeler ardından başlamaktadır. Depolama hizmeti bilgilendirmesi ardından anlaşma ile randevu verilerek hizmet başlatılmaktadır. Randevu zamanında uzman personel ve depolama araçları ile hizmet alanına gönderilmektedir. Ulaşımı saplayan ekiplerimiz eşyalarınızın öncelikli olarak ön inceleme ile anlık durumlarını detaylı olarak not almaktadırlar. Eşyalarınızın durumları sizlerin eşliğinde incelenmekte ve alınan bilgiler sizlerin bilgisi dahilinde yazılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda depolama sözleşmesine gerekli olan eklemeler ile hizmetin başlatılması sağlanmaktadır. Tüm eşyalarınız tamamen tecrübeli personel ile paketleme hizmeti sağlanmaktadır. Eşya paketleme ile depolama süresi boyunca tamamen dış etkilerden tozlanmadan muhafaza edilmektedir. 

Beykoz eşya depolama alanları tamamen firmamız tarafından korunmakta olup gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır. Eşyalarınızın depolama alanlarımızda 7/24 olarak izlenen sistemler ve güvenlik personeli ile koruma altındadır. Hijyenik depolama alanları sağlayarak günümüzde artan virüs ve benzeri bakteri oluşumlarının önüne geçmekteyiz. Böylelikle eşyalarınızı en sağlıklı biçimde depolanmasını sağlamaktayız. Her depolama hizmeti bitişinde gerekli olan temizlik ve dezenfekte işlemleri yapılarak alanların eşya depolamaya hazır haldedir. Depolama süresi boyunca eşyalarınıza gelecek olan herhangi bir zarar anlaşmalı olduğumu sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sigortalı depolama alanlarımız ile eşyalarınız her türlü duruma karşı güvence altındadır. 

BEYKOZ EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI NASIL BELİRLENİYOR? 

Firma olarak depolama sektöründe birçok firmaya göre en uygun depolama ücretleri ile çalışmaktayız. Depolama fiyatları belirlenmesi için birkaç ana unsuru dikkate almaktayız bunlar depolama süresi ve depolanacak eşya hacmidir. Gerekli olan ekstra hizmetleri ve unsurlarında eklenmesi ile sizlere uygun fiyat sunmaktayız. 

BEYKOZ EŞYA DEPOLAMA NEDEN SİZİ TERCİH ETMELİYİM? 

Eşya depolama firması olarak yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyetini önemseyerek sektörde gelinen noktada en çok tercih edilen firmalardanız. Hizmetimizden sizlerde istifade ederek gerekli olan tüm memnuniyeti elde ederek kaliteli hizmetin tadını çıkarmak istiyorsanız bizleri tercih etmelisiniz.