Depo kiralama sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyanın her noktasında çok talep edilen bir hizmettir. Depolama seçenekleri çok fazla olan ve müşterisine her daim memnuniyet sunabilen bizim gibi depo kiralama firmaları her zaman el üstünde tutulmuştur. Özellikle çok fazla eşyası olan ve her daim kendisi için en uygun eşya depolama hizmeti arayan müşterilerimizin minnetlerini her zaman üzerimizde hissediyoruz. Eğer sizin de sürekli eşyalarınızı depolayabileceğiniz bir alana ihtiyacınız oluyor ise dilerseniz kurumsal olarak üye olabilir ya da bireysel aboneliklerimizden depo kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Depo Kiralama Nedir?

Depo kiralama, adından da anlaşılacağı üzere bir deponun kiralanmasıdır. Fazla eşyası olan insanların ya da ürünlerini bir depoda tutmak isteyen kişilerin çok fazla talep ettiği bir hizmettir. Bu hizmeti alırken sizin için güvenilir hale getirilmiş ve her daim kontrolleri yapılan depolar için aylık kiralama bedeli ödersiniz. Kiralama bedeli ödendikten sonra depodaki tüm malların size ait olduğunun ve kiraladığınız gün kadar size ait olacağının ifşa edilmesine olanak sağlayan sözleşme ile beraber deponuzu kullanabilirsiniz. Sözleşmenin amacı yasadışı herhangi bir ürün ya da hizmet bulundurulması durumunda hukuki olarak tüm suçun size ait olduğunu saptamaktır. 

Depo Kiralama Hizmeti Ayrıntıları

Depo kiralama hizmeti ayrıntıları olarak 7 gün 24 saat güvenlik kamerası ile izlenmesi (Dış bölgenin) ve güvenlik personellerinin depolarınızın başında nöbet tutması gibi seçenekler bulunuyor. Personel ve güvenlik kameraları için ek ödeme yapmanız gerekmiyor. Tüm bedeller kira bedeli olarak tahsis edilecektir bu sebeple güvenlik ekipman ve personelleri için ek ödeme yapmazsınız. İnsan her an gözünden kaçırabileceği tehlikelerin farkında olduğu için bölgesel olarak güvenlik köpeklerinin de yerleştirilmesi söz konusudur. Bu konuda da asla ama asla geri kalmayan hizmet anlayışımız ile depo kiralama şirketleri arasında birinci sırada olduğumuzu biliyoruz. 

Sadece güvenlik bu kadar ile sınırlı değil. Doğal afetler ve yangınlar için de aynı şekilde tüm güvenlik önlemlerimiz alınmış durumdadır. Doğal afetler için yangın söndürme topu, itfaiyeye konum olarak yakın olmak gibi avantajlarımız var. Su baskını gibi durumlar için ise acil su tahliye makinaları ile 7 gün 24 saat eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. 

Depo Kiralamak Güvenli mi?

Depo kiralamak, oturmak için ev kiralamak kadar güvenlidir. Evinizi kiralarken nasıl ki tehlike durumu göz ardı edemiyorsanız depo kiralama yaparken de aynı şekilde düşünmeniz gerekir. Faturalı ve sözleşmeli depo kiralama hizmeti ile depoladığınız mallarınız kayıt altında olur. Güvenlik kameraları, güvenlik personelleri ve güvenlik köpekleri ile her daim mal güvenliği sağlanır. Belgeler en yakın polis karakoluna teslim edilir, demirbaş çıkarılır ve hem size hem bize hem de polise teslim edilir. Bu sayede hem sizin hem de bizim güvenliğimiz tamamlanmış olur. 

Depo Kiralama Fiyatları

Depo kiralama fiyatları bakımından da pek çok müşterimize ekstra indirimler sağlıyoruz. Özellikle uzun dönem depo kiralama hizmeti satın alacak olan müşterilerimizin her daim bizimle güven içerisinde çalışabilmesi için belirli oranlarda ıskontolar uyguluyoruz. Bu sayede en az bir kez bizimle çalışmış olan tüm müşterilerimizin bir sonraki depo kiralama ihtiyacında da bizimle çalışabilmelerine olanak sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti adı altında elimizden gelen tüm potansiyel hizmetleri sağlıyoruz. Siz de hemen bugün kendiniz için en uygun kiralama hizmetinden yararlanabilir ve sonsuza kadar eşyalarınızın güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Hadi hemen aşağıda yazan iletişim bilgilerinden bize ulaşın ve sizin için en uygun fiyat teklifini alın.