Ümraniye eşya depolama hizmetini firmamız sizlere gereken her aşamada en iyi kalitede uzman ekibimiz ile yardımcı olmak için hazırdır. Eşya depolama hizmeti Ümraniye’de birçok kişi tarafından aranan ve ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Müşterilerimiz ev tadilatlarında, genel bakımlarda ve fazlalık olan eşyaların depolanması için depolama alanlarına ihtiyaç duymaktadırlar. Hizmette aranan en büyük özelliklerden biri güvenilir ve uygun fiyatlı olmasının yanı sıra profesyonel olarak hizmet almayı beklemektedirler. Firmamız kurulduğu ilk günden günümüze her daim müşteri taleplerini ve gelişen depolama sistemi takip ederek en iyi kalite hizmeti hedeflemektedir. Her anlamda günce teknolojileri kullanarak sizlere yenilikçi hizmet anlayışını sunmaktayız. Tüm bunlar ile beraber her daim müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. 

Eşya depolama alanları tamamen Ümraniye konum olarak en yakın biçimde ayarlanmış ve özel bölgelerden oluşmaktadır. Ümraniye eşya depolama alanlarımız sizlerin ürünlerinizi saklamak ve muhafaza edebilmek adına özel olarak yapılandırılmıştır. Özellikle güvenlik konusunda 7/24 olarak kapalı devre kamera sistemleri ile izlenmektedir. Tüm bunlar ile beraber güvenlik personelimiz her daim eşya depolama bölgesini gözlemektedir. Günümüzde artan bakteri ve virüslere bağlı olan hastalıkların sizlerin eşyalarına bulaşarak sağlığınızı etkilememesi adına tamamen dezenfekte edilmektedir. Dezenfekte işlemleri ile hijyenik eşya depolama için özel firmalar ile anlaşma sağlayarak derinlemesine gerçekleştirilmektedir. Depolama alanlarımız özellikle sizlerin eşyalarınız bekleme süresinde dışarıdan gelecek olan etkilerden uzak tutabilmek adına tamamen yalıtımlı bölgelerdir. 

Ümraniye depolama öncesinde müşterilerimizin bizlere ulaşarak randevu alması ile belirlenen tarihte hizmet başlamaktadır. Hizmet öncesinde müşterimiz ile haklarını koruyabilmesi ve firma olarak bizlerinde mağdur olmaması adına eşya depolama sözleşmesi yapmaktayız. Depolama sözleşmesi ile müşterimizden alınan eşyaların detaylı olarak incelenme notları, depolama süresi, depolanacak ürün listesi ve fiyat bilgisi yer almaktadır.

Eşya depolama fiyatları tamamen değişkenlik göstermektedir. Fiyatlarımız sektörde en uygun olarak belirlediğimiz sizlerin depolama süresi ve depolanacak ürün hacmi esas alınarak hesaplaması yapılmaktadır. Eşya depolama hesaplaması ile yazılan tutarlar birçok hizmeti içerisinde barındırmaktadır. Eşyalarınızın önceden paketlenmesi, taşıma, işçilik ve ek hizmetler yazılan tutar dahilinde olmaktadır. Firma olarak Ümraniye depolama araçlarımız ile her ürünümüzün kalitesi, alanında tecrübeli personeli her daim sizler için hizmete hazır olarak bulunmaktadır. 

Firmamız İstanbul’un en çok depolama ihtiyacı olan Ümraniye de sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek adına her daim gelişime açık ve alanında en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan firmadır. Sizlerde bizlerden en iyi fiyata kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Bizlere web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilir daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizlere en iyi kalitede uygun fiyat ile eşya depolama hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Sektörde en çok tercih edilen firma olarak sizleri de görmek isteriz.